Wigilia firmowa – jak ją zorganizować?


Grudzień… magiczny czas, w którym kluczową rolę odgrywają ludzie, relacje między nimi oraz świętowanie Bożego Narodzenia. Celebrujemy wtedy piękne chwile zarówno z rodziną, jak i na polu zawodowym. Dzielimy się opłatkiem, przyozdabiamy choinkę, spędzamy wspólnie czas i po prostu świętujemy.

Wigilia firmowa – jakie terminy?

Wigilia firmowa przypada zwyczaj na czas między 8 a 15 grudnia, często organizowana jest w dni robocze. Najczęściej tego typu wydarzenia mają miejsce poza siedzibą firmy np. w domach weselnych, które świetnie sprawdzają się w przypadku takich imprez. Należy również pamiętać, że warto chwilę wcześniej zarezerwować miejsce w wybranym przez siebie lokalu.

Organizacja wigilii firmowej – województwo śląskie i małopolskie

Jeśli wybrałeś już termin kolejnym krokiem będą atrakcje. Oczywiście nie może zabraknąć dzielenia się opłatkiem. Opłatek firmowy może być ciekawym, tradycyjnym elementem, niemniej jednak w zależności od tego, jaką wigilię firmową chcesz zorganizować możesz postawić na różne motywy. Karaoke świątecznych piosenek? A może impreza także dla dzieci? Przed decyzją warto przeprowadzić ankietę i dowiedzieć się, jakie wydarzenie najlepiej zorganizować – co interesuje pracowników.

Następnie warto rozważyć ciekawe zaproszenia, które będą zawierać najistotniejsze informacje takie jak: czas, miejsce, obowiązujący strój, wiadomość czy można przyjść z osobą towarzyszącą bądź dziećmi. Zaproszenie można wysłać lub wręczyć osobiście, najlepiej ok. 3 tygodnie przed planowanym wydarzeniem. Miłym akcentem będą również drobne podarki dla pracowników.

Wigilia – Jaworzno, Wadowice, Mysłowice, Olkusz, Chrzanów czy też Katowice

Tradycyjna biesiada, spotkanie taneczne a może mikołajki dla dzieci? Nieważne, jaki motyw przewodni wybierzecie, w naszej sali weselnej organizujemy różnorodne wydarzenia. Oferujemy przestronne pomieszczenia, które pomieszczą do 200 osób. Wydzielimy miejsce na dzielenie się opłatkiem, tańce, rozmowy i biesiadę. Gwarantujemy profesjonalną obsługę i miło spędzony czas. Oczywiście, jeśli masz jakieś pytania to z przyjemnością na nie odpowiemy. Serdecznie zapraszamy!

+ There are no comments

Add yours