Menu

Menu na przyjęcia weselne

 

W ciągu wielu lat prowadzenia działalności zebraliśmy doświadczenie, które teraz pozwala nam przygotowywać perfekcyjne przyjęcia. Dzięki temu, że gościliśmy w naszym ośrodku wiele Par Młodych i ich rodzin, wiemy czego Państwo oczekują i dokładamy wszelkich starań, aby spełnić marzenia o niezapomnianej uroczystości! Z owego doświadczenia wiemy, że jednym z ważniejszych elementów wieczoru jest menu przyjęcia weselnego, toteż zapewniamy bogaty wybór potraw na gorąco i zimno, ale nie tylko. Ofertę dopełniają przepyszne desery, rozmaite napoje oraz wiele niespodzianek!

Dania główne na wesele – wymarzone menu

Zacznijmy od zup, których nie warto pomijać komponując jadłospis na uroczystość! Do wyboru mają Państwo coś tradycyjnego, rosół polski, oraz coś nowoczesnego, zupy-kremy!

Równie smaczne potrawy pojawią się na stołach, gdy znikną zupy. Oferujemy Państwu gotowe zestawy złożone z mięsa, warzyw i dodatków. Możemy przygotować pieczeń, zapiekankę, bitki w sosie grzybowym, pstrąga w migdałach oraz wiele innych propozycji!

Wielki finał

Główne dania weselne na gorąco są najważniejsze, ale czym byłoby udane przyjęcie bez solidnej porcji słodkości? Toteż w naszym menu znajduje się tort, który przygotowujemy na indywidualne zamówienie, ciasta, lody i inne, czekoladowe lub owocowe przysmaki!

Niezapomniany wieczór

Nasz szef kuchni wyczaruje wyborne zupy i główne dania, które zachwycą podniebienia zaproszonej rodziny oraz przyjaciół, a profesjonalna obsługa dopilnuje, aby Państwa goście cały czas mogli cieszyć się fenomenalnymi smakołykami!

A jeśli poniżej nie znajdą Państwo swojego ulubionego rarytasu, bez obaw! Istnieje możliwość przygotowania poszczególnych potraw na specjalne zamówienie.

 

Dania główne

Dania Główne

Dania główne

Pierwsze i drugie danie gorące do wyboru

 

Trzecie danie

 

Dessery

Desery

Dodatki

Dodatki

Skontaktuj się z nami

Zapraszamy do kontaktu w celu uzyskania szczegółów naszej oferty