Komunie

Przystąpienie do Pierwszej Komunii Świętej to jedno z ważniejszych wydarzeń w życiu każdego katolika. Jednocześnie jest to także ważna rodzinna uroczystość, a świętowanie przyjęcia Eucharystii w gronie najbliższych, to tradycja, którą praktykuje się w wielu domach. Wy także planujecie przyjęcie? Możemy Wam w tym pomóc! Nasza sala komunijna czeka na rodziny, które chcą wspólnie spędzić czas w przyjemnej atmosferze.

Pierwsza Komunia Święta to spotkanie młodych katolików z Eucharystią i symboliczne przyjęcie najmłodszych w poczet wspólnoty wiernych dopuszczonych do najważniejszego z sakramentów. Przygotowania do tego dnia trwają długo. Podobnie jest często z przyjęciem, które organizowane jest dla rodziny. Zazwyczaj jest to coś więcej niż odświętny obiad. Celebrowanie Pierwszej Komunii Świętej to obecnie rodzaj wystawnego przyjęcia, które odbywa się poza domem, w restauracji lub specjalnej sali takiej jak nasza. Przygotowany przez nas lokal jest elegancki i przestronny, dzięki czemu idealnie pasuje do podniosłej atmosfery, jaka towarzyszy temu dniu.

Lokal komunijny: Jaworzno, Wadowice, Mysłowice, Olkusz, Chrzanów, Katowice

Sala na komunię może zostać udekorowana zgodnie z życzeniem organizatorów przyjęcia – my dbamy o podstawowe ozdobienie stołów. Wnętrze lokalu jest ciepłe i justify. W środku elementy drewniane spotykają się z eleganckim kamieniem, tworząc unikalną aranżację oraz przestrzeń, w której każdy czuje się dobrze i komfortowo. Sala komunijna jest także klimatyzowana, dzięki czemu goście nie odczuwają wahań temperatury i mogą skoncentrować się na wspólnym spędzaniu czasu. Przestronny lokal, który udostępniamy dla gości posiada także inne udogodnienia. Jednym z atutów miejsca jest wspaniały ogród przylegający do obiektu, z którego uroków mogą korzystać goście.

Jeśli poszukujecie ekskluzywnego wnętrza o niepowtarzalnym klimacie, do którego zaprosicie rodzinę i bliskich na wspólne świętowanie, nasz lokal może okazać się tym, czego szukacie. Chętnie przedstawimy szczegóły naszej oferty. Zapraszamy do kontaktu oraz rezerwacji terminów. Zadbamy o to, żeby przyjęcie było udane, a wspomnienia pozostały z Wami na długo.