O Nas

Przestronna

Sala

Wiemy jak trudna jest decyzja o wyborze miejsca na przyjęcie weselne. Do Państwa dyspozycji oddajemy elegancko urządzoną salę która może pomieścić około 200 gości. Jej klimatyzowane wnętrze, drewniane i kamienne wykończenie dodają uroku każdej uroczystości. Integralną częścią sali stanowi parkiet i wraz z podestem dla orkiestry.
W zależności od Państwa potrzeb dysponujemy zarówno stołami okrągłymi jak i prostokątnymi, o których układzie mogą decydować Państwo sami

 

 

Room 1 © TheHawksMoor.com
© maciejowka-poreba.pl
© TheHawksMoor.com
© maciejowka-poreba.pl

Piekny

Ogród

Niewątpliwie jednym z największych atutów Tego miejsca jest ogród. Budynek pięknie otoczony, którego uroki można podziwiać siedząc na tarasie przylegającym do sali.
Istnieje możliwość organizacji ślubu plenerowego. Słońce, kwiaty pachnące w ogrodzie, sceneria może być przepiękna. Posiadamy altanę która nawet podczas niepogody gwarantuje ślub plenerowy bez niespodzianek.
Duży parking całość chroniona i monitorowana 24/h.

Profesjonalna

Obsługa

Warto zdawać sobie sprawę, że to od obsługi kelnerskiej w znacznym stopniu zależy zadowolenie klientów.
Kelner powinien potrafić ocenić gościa na podstawie jego zadowolenia, wyglądu, rozmowy. Powinien odpowiednio dopasować swoje umiejętności w zakresie obsługi, ponieważ daje to gwarancje powrotu klienta i dalsze korzystanie z naszych usług.
Nasz Szef Kuchni i zespół kelnerski z jednakowym zaangażowaniem podchodzą do przygotowania i obsługi przyjęcia.
Dodatkowym atutem naszego Domu Weselnego jest Menager . Osoba taka jest z Państwem od dnia rezerwacji sali po dzień wesela. Pomaga w wyborze dań weselnych, doradza w rozmieszczeniu gości przy stołach, jest z Państwem do końca na przyjęciu i ma wszystko pod kontrolą. Można zwrócić się do niej z każdym problem i pytaniem.

 

 

 

Room 1 © TheHawksMoor.com
© maciejowka-poreba.pl
© TheHawksMoor.com
© maciejowka-poreba.pl

Catering

zewnętrzny

Bazując na zdobytym doświadczeniu oferujemy Państwu organizację wesel i innych uroczystości firmowych, rodzinnych we wskazanym przez gospodarzy miejscu.
Zarówno w pomieszczeniach jak i w plenerze zapewniamy szeroki wybór posiłków, z uwzględnieniem lokalizacji, czasu trwania oraz życzeń klientów