O Nas

Przestronna

Sala

Wiemy jak trudna jest decyzja o wyborze miejsca na przyjęcie weselne. Do Państwa dyspozycji oddajemy elegancko urządzoną salę która może pomieścić około 200 gości. Jej klimatyzowane wnętrze, drewniane i kamienne wykończenie dodają uroku każdej uroczystości. Integralną częścią sali stanowi parkiet i wraz z podestem dla orkiestry.
W zależności od Państwa potrzeb dysponujemy zarówno stołami okrągłymi jak i prostokątnymi, o których układzie mogą decydować Państwo sami

Dom weselny – Jaworzno, Wadowice, Mysłowice, Olkusz, Chrzanów, Katowice

Nasza sala jest przestronna i klimatyzowana, dzięki czemu każdy poczuje się tu dobrze, niezależnie od pory roku oraz temperatury panującej na zewnątrz. Uroku pomieszczeniu dodają starannie dobrane oświetlenie oraz drewniane belki. To wszystko sprawia, że oferowana przestrzeń będzie idealna na wesele lub inną rodzinna uroczystość. Każdy z gości będzie się mógł u nas poczuć w pełni komfortowo, a zorganizowane na sali wydarzenie na długo pozostanie w pamięci.

 

 

Room 1 © TheHawksMoor.com
© maciejowka-poreba.pl

 

 

© TheHawksMoor.com
© maciejowka-poreba.pl

Piekny

Ogród

Niewątpliwie jednym z największych atutów Tego miejsca jest ogród. Budynek pięknie otoczony, którego uroki można podziwiać siedząc na tarasie przylegającym do sali.
Istnieje możliwość organizacji ślubu plenerowego. Słońce, kwiaty pachnące w ogrodzie, sceneria może być przepiękna. Posiadamy altanę która nawet podczas niepogody gwarantuje ślub plenerowy bez niespodzianek.
Duży parking całość chroniona i monitorowana 24/h.

Dom weselny – Śląsk

Nasz ogród jest prawdziwą ozdobą Domu Weselnego. Każdego dnia dbamy o niego i pielęgnujemy go po to, aby goście uroczystości mogli podziwiać piękne rabaty, drzewa i krzewy. Miłośnicy plenerowych uroczystości znajdą tu wszystko, o czym marzyli – dużo zieleni, spokój oraz wyjątkowy, romantyczny nastrój. W razie niepogody zapraszamy naszych gości pod dach stylowej altany, gdzie bez przeszkód można kontynuować uroczystość.

 

Profesjonalna

Obsługa

Warto zdawać sobie sprawę, że to od obsługi kelnerskiej w znacznym stopniu zależy zadowolenie klientów.
Kelner powinien potrafić ocenić gościa na podstawie jego zadowolenia, wyglądu, rozmowy. Powinien odpowiednio dopasować swoje umiejętności w zakresie obsługi, ponieważ daje to gwarancje powrotu klienta i dalsze korzystanie z naszych usług.
Nasz Szef Kuchni i zespół kelnerski z jednakowym zaangażowaniem podchodzą do przygotowania i obsługi przyjęcia.
Dodatkowym atutem naszego Domu Weselnego jest Menager . Osoba taka jest z Państwem od dnia rezerwacji sali po dzień wesela. Pomaga w wyborze dań weselnych, doradza w rozmieszczeniu gości przy stołach, jest z Państwem do końca na przyjęciu i ma wszystko pod kontrolą. Można zwrócić się do niej z każdym problem i pytaniem.

Dom Weselny – województwo śląskie

Dokładamy wszelkich starań, aby nasza obsługa była dyskretna – zawsze robimy wszystko, co w naszej mocy, aby goście czuli się w pełni komfortowo. Nasz personel jest przeszkolony i zawsze wychodzi naprzeciw oczekiwaniom weselników. Dzięki temu organizowane u nas uroczystości zawsze uchodzą za udane, co jest dla nas powodem do ogromnej radości i satysfakcji. Personel kuchenny oraz obsługa kelnerska na najwyższym poziomie to dla nas priorytet. Chcemy wspierać Parę Młodą w tym wyjątkowym dniu i być częścią wydarzenia, które na zawsze pozostanie w pamięci rodziny i bliskich.

 

 

Room 1 © TheHawksMoor.com
© maciejowka-poreba.pl

 

 

© TheHawksMoor.com
© maciejowka-poreba.pl

Catering

zewnętrzny

Bazując na zdobytym doświadczeniu oferujemy Państwu organizację wesel i innych uroczystości firmowych, rodzinnych we wskazanym przez gospodarzy miejscu.
Zarówno w pomieszczeniach jak i w plenerze zapewniamy szeroki wybór posiłków, z uwzględnieniem lokalizacji, czasu trwania oraz życzeń klientów

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu potrafimy sprostać oczekiwaniom klientów, tworząc pyszne i spójne menu, pasujące do okazji oraz preferencji organizatorów wydarzenia. Z naszej kuchni wychodzą przekąski, przystawki, dania główne oraz wspaniałe desery. Specjalizujemy się w serwowaniu polskich potraw, które przygotowujemy na bazie starannie dobranych składników. Nawiązując do tradycyjnej kuchni, nie zapominamy o nowoczesnych wersjach dobrze znanych potraw. Łączymy to, co najlepsze w rodzimych daniach, oferując przemyślane, aromatyczne i ciekawe menu.