Urodziny

Planowanie przyjęcia to jedna z najwspanialszych rzeczy, jakie możemy zrobić dla naszych bliskich. Stary Dwór Maciejówka to idealne miejsce, aby zorganizować wyjątkową imprezę urodzinową, która na długo zostanie w pamięci solenizanta i gości. Nasza sala na urodziny jest dostępna dla dzieci, dorosłych i dla tych, którzy właśnie kończą 18 lat. Gwarantujemy Wam niezapomnianą zabawę w komfortowo i pięknie urządzonym lokalu w województwie małopolskim.

Wspaniały kinderbal w naszym dworku

Planowanie niezapomnianego przyjęcia dla dziecka może być trudnym zadaniem, ale mamy dla Ciebie kilka pomysłów, które pomogą sprawić, by ten dzień był wyjątkowy. Nasza sala urodzinowa dla dzieci zapewni profesjonalną obsługę, która zadba o to, by podać rodzinie obiad i przepyszny tort, a jeśli chcesz, możesz również skorzystać z naszego pięknego ogrodu. Możesz wybrać różne opcje, w tym kreatywne warsztaty, animacje, a nawet profesjonalnego klauna lub magika.

Pełna blasku i elegancji osiemnastka

Osiemnaste urodziny to czas, kiedy młodzi ludzie wchodzą w dorosłe życie. Jeśli planujesz taką imprezę, nasz lokal będzie idealny do tego celu. Możemy zaproponować stylową i elegancką przestrzeń, w której każdy poczuje się wyjątkowo. Nie musisz się martwić o miejsce do tańca, bo tego na pewno nie zabraknie. Z dodatkiem balonów, fantazyjnych drinków i smacznych posiłków nasza sala na 18. urodziny, to fantastyczny wybór, by wejść w dorosłe życie!

Niezapomniane przyjęcie urodzinowe dla dorosłych

Jeśli szukasz miejsca do zorganizowania przyjęcia urodzinowego bez dzieci, nasza dworek spełni się w tej roli śpiewająco. Jest to przestrzeń idealna do organizacji wyjątkowej imprezy, która zapewni niezapomniane wrażenia. Wykwintny i elegancki wystrój sali wprowadzi wszystkich gości w wyjątkowy nastrój. Nasza sala urodzinowa jest idealna do tańca i zabawy, a nasz zespół kulinarny przygotuje menu, które spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających gości.

Zadzwoń i zarezerwuj termin!

Stary Dwór Maciejówka jest w dogodnej lokalizacji dla mieszkańców takich miejscowości jak Jaworzno, Wadowice, Mysłowice, Olkusz, Chrzanów, a także Katowice. Jeśli właśnie w tych okolicach interesują Cię wyjątkowe lokale na urodziny, koniecznie zapoznaj się z naszą ofertą i dokonaj rezerwacji! Gwarantujemy nie tylko piękne wnętrza i ogród, ale także pyszne jedzenie i w pełni profesjonalną obsługę!