Sala Weselna

Ekskluzywna sala weselna

Przestronna

Sala

To, czy zabawa jest udana, w znacznej mierze zależy od miejsca, w którym odbywa się uroczystość. Chcemy, aby Państwa przyjęcie było niezapomniane i wyjątkowe, dlatego przygotowaliśmy wspaniały lokal. Na Młodą Parę, ich rodzinę oraz przyjaciół, czeka nasza ekskluzywna sala weselna, znajdująca się w miejscowości Poręba Żegoty, w województwie małopolskim.

Nasza sala weselna jest urządzona z dobrym smakiem oraz wyczuciem stylu. Panuje w niej niepowtarzalny, ekskluzywny klimat. Jest nowoczesna, dzięki zainstalowanej klimatyzacji, a także przytulna, za co odpowiada drewniane i kamienne wykończenie. Można ją dowolnie przystroić. My zapewniamy podstawową dekorację w postaci 1 kwiatu i świec na każdy stół gości oraz florystyczną kompozycję dla Pary Młodej.

Przy okrągłych lub prostokątnych stołach, ustawionych wedle Państwa preferencji, może zasiąść aż 200 gości. Po posiłku zapraszamy na tańce na przestronnym parkiecie, nad którym góruje podest dla orkiestry.

© maciejowka-poreba.pl

Piekny

Ogród

© maciejowka-poreba.pl
© maciejowka-poreba.pl

Jedną z największych zalet naszego obiektu jest okalający go ogród. Maciejówka jest ulokowana w ustronnym miejscu, w samym sercu połaci zieleni. Piękny teren można podziwiać z okien lub tarasu przylegającego do sali. Znajdują się w nim nie tylko drzewa i kwiaty, ale także elegancka altana, w której można zorganizować ślub na dworze, a następnie bawić się na weselu w plenerze!

Poręba Żegoty – miejsce na Państwa uroczystość

Świecące słońce, słodki zapach kwiatów dobiegający z rabatek, suknia delikatnie falująca na wietrze. To wprost wymarzona sceneria na wesele i ślub na dworze dla tych Młodych Par, które chcą zrezygnować ze sztywnych reguł, cieszyć się swobodą i pięknem przyrody.

Jesteśmy dobrze przygotowani na uroczystości plenerowe. W razie niepogody zapraszamy pod dach eleganckiej altany, w której można przeprowadzić nastrojową ceremonię!

Do Państwa dyspozycji jest cały ogród oraz duży, chroniony monitoringiem parking.

 

 

Skontaktuj się z nami

Zapraszamy do kontaktu w celu uzyskania szczegółów naszej oferty.

E-mail: starydwor.maciejowka@onet.pl
Tel: 601-211-809