Organizacja imprez

Planowanie uroczystości nie jest proste. Wiemy o tym doskonale, ponieważ sami działamy w branży eventowej i na co dzień stawiamy czoła wielu wyzwaniom. W przypadku organizacji imprez, jedną z kluczowych spraw, jest znalezienie odpowiedniej lokalizacji na wspólną zabawę i świętowanie. Dysponujemy wspaniałą salą do wynajęcia wraz z bazą noclegową, w której odbyło się wiele pamiętnych wesel, przyjęć urodzinowych czy firmowych imprez. Poznajcie lepiej nasz lokal bankietowy i zaplanujcie najlepszą zabawę w Waszym życiu!

Sala bankietowa: Jaworzno, Wadowice, Mysłowice, Olkusz, Chrzanów, Katowice

Nie boimy się z pełną odpowiedzialnością stwierdzić, że nasza sala imprezowa, jest jedyna w swoim rodzaju. To niezwykle elegancka i estetyczna przestrzeń, którą można zaaranżować i zaadaptować do dowolnego wydarzenia: wesela, urodzin czy spotkania firmowego. Przestronny lokal podzielony jest na strefy – każda z nich pełni inną funkcję, zapewniając gościom warunki do rozmów, biesiadowania oraz tańców. Nasza sala weselna z noclegiem do wynajęcia to niezwykle urokliwe miejsce, które zachwyci miłośników prostej elegancji, ale i klimatów rustykalnych. Przemyślana i gustownie urządzona przestrzeń bankietowa będzie wspaniałym tłem dla planowanej przez Was imprezy. W lokalu znajdziecie elementy drewniane oraz kamienne wykończenie.

Lokal weselny – województwo śląskie i małopolskie

Organizacja imprezy takiej jak wesele czy urodziny to także konieczność zadbania o komfort gości. Nasza sala bankietowa do wynajęcia z noclegiem to dobry wybór także dlatego, że w środku lokalu zainstalowaliśmy klimatyzację. Dzięki temu przyjęcie możecie zorganizować o dowolnej porze roku, nie martwiąc się o to, że gościom będzie za gorąco lub za zimno. Oferowaną przestrzeń możecie też dowolnie przystroić. My zorganizujemy podstawowe dekoracje, lecz nie chcemy ingerować w Waszą wizję uroczystości, ślubu czy spotkania komunijnego.

Możliwość przenocowania gości na miejscu to kolejne udogodnienie, z którego szczególnie chętnie korzystają organizatorzy ślubów. Po hucznym weselu bliscy i przyjaciele mogą rozejść się do komfortowych pokoi. Nocleg w przylegającym do lokalu na wynajęcie kompleksie to rozwiązanie idealne dla każdego.