Sylwester 2022/2023 – gdzie spędzić?


Część osób wierzy, że udana noc sylwestrowa jest dobrą wróżba na przyszłość i może oznaczać, że w Nowy Rok będzie jeszcze lepszy od poprzedniego. Choć nie jesteśmy zabobonni, również jesteśmy zdania, że tego dnia zabawa powinna upływać w iście szampańskim nastroju. Mamy też sposób na to, żeby umilić Wam czas spędzony na wspólnym świętowaniu. Zapraszamy do naszej Was do naszej sali sylwestrowej oraz hotelu, gdzie przeżyjecie wiele wspaniałych chwil.

Gdzie na Sylwestra w województwie śląskim i małopolskim? Zapraszamy do sali w Maciejówce!

Sylwester to najlepsza okazja do tego, żeby wspólnie świętować, bawić się i przetańczyć całą noc. Tradycja hucznego powitania nowego roku i pożegnania starego to jedna z niewielu okazji, żeby zapomnieć o troskach dnia codziennego i z radością oraz nadzieją spojrzeć w przyszłość. My zaś dbamy o to, żeby uroczysta zabawa trwała do białego rana i odbywała się w fantastycznej atmosferze. Na naszych gości czeka komfortowa, elegancka i klimatyzowana sala na 200 osób. Przestrzeń, którą oddajemy w ręce świętujących, jest przestronna – w środku czeka między innymi parkiet taneczny oraz miejsce do spożywania posiłków.

Po tańcach część gości szuka chwili wytchnienia na zewnątrz. Do naszej sali przylega piękny ogród oraz taras. Są to miejsca idealne do tego, żeby złapać oddech, wyciszyć się i z pełną energią wrócić do zabawy.

Sylwester: Jaworzno, Mysłowice, Wadowice, Olkusz, Katowice

Dlaczego warto wybrać się na organizowane przez nas uroczyste powitanie Nowego Roku? Posiadamy wieloletnie doświadczenie w organizacji dużych oraz kameralnych imprez. Dzięki temu znamy oczekiwania gości, wiemy, jak zaplanować wydarzenie oraz uniknąć niedogodności. Proponujemy Wam spędzenie Sylwestra w pięknym wnętrzu, a chętnych po udanej zabawie zapraszamy na nocleg w naszym hotelu znajdującym się obok sali. Jesteśmy przekonani, że dzięki naszej pomocy wspomnienia z szampańskiej zabawy pozostaną w Waszej pamięci na długo. Zapraszamy do kontaktu i rezerwacji miejsc!

+ There are no comments

Add yours