Jak zorganizować kameralne przyjęcie weselne?


Coraz więcej Par Młodych nie chce wyprawiać hucznego wesela na kilkaset osób. Zamiast tego decydują się na kameralne i nastrojowe przyjęcie w gronie najbliższej rodziny oraz przyjaciół. Rozwiązanie to ma wiele zalet. Oprócz tego, że Nowożeńcy mogą z każdym porozmawiać, łatwiej zaplanować oraz zadbać o szczegóły nastrojowej imprezy. Kameralna uroczystość to jednak przede wszystkim szansa na to, żeby jeden z najważniejszych dni przeżyć na własnych zasadach, czując się dobrze pośród kochających osób.

Kameralne wesele – Jaworzno, Wadowice, Mysłowice, Olkusz, Chrzanów, Katowice

Nasza sala weselna może pomieścić 200 gości, lecz często Pary Młode wynajmują ją z myślą o znacznie mniejszej uroczystości na kilkadziesiąt osób. Wynika to z różnych przyczyn. Jedną z nich jest jednak to, że Panna i Pan Młody pragną czuć się w pełni swobodnie oraz to, żeby przyjęcie miało niepowtarzalną, intymną atmosferę. Świętowanie w gronie najbliższych pozwala na przeżywanie ślubu w wyjątkowy sposób.

Sala weselna i ogród – województwo śląskie i małopolskie

Nasza sala weselna jest dla gości w pełni komfortowa i pozwoli Wam zaaranżować wymarzoną uroczystość. Oprócz niej dysponujemy także uroczym ogrodem z altaną. Wspominamy o tym, ponieważ wiele par decyduje się obecnie na ślub plenerowy. My zaś dajemy im taż możliwość i organizujemy niezapomniane kameralne przyjęcia na świeżym powietrzu. Nasz ogród to wspaniała i zadbane rabaty, drzewa oraz czarujące zakątki. Plenerowe wesela, które organizowaliśmy do tej pory, zapadały w pamięć zarówno Parze Młodej, jak i ich najbliższym.

Kameralne wesele to także możliwość dokładnego zaplanowania kosztów i rozwiązanie dla osób posiadających ograniczony budżet. Większa ilość gości wiąże się zazwyczaj z większymi kosztami uroczystości. Świętowanie w mniejszym gronie może oznaczać też, że więcej oszczędności będzie można przeznaczyć na przykład na wystrój sali, kamerzystę czy podróż poślubną. Zachęcamy do kontaktu! Chętnie opowiemy więcej o naszej sali oraz ogrodzie i o ty, co możemy zrobić, żeby dzień, w którym staniecie się Żoną i Mężem był wyjątkowy.

+ There are no comments

Add yours