Idealny ślub w plenerze


Podjęcie decyzji o ślubie to jeden z ważniejszych momentów w życiu. To również początek wielu przygotowań, których zwieńczeniem jest uroczystość weselna. Coraz więcej Par Młodych decyduje się na niestandardowe rozwiązania i szuka pomysłu na oryginalne przyjęcie. W tej kategorii prym wiodą zaś śluby plenerowe. Ułatwiamy znalezienie idealnej lokalizacji na uroczystość tego typu, udostępniając Nowożeńcom i ich gościom naszą przestrzeń na otwartym powietrzu.

Ślub plenerowy – Jaworzno, Wadowice, Mysłowice, Olkusz, Katowice

Jeśli poszukujecie idealnego miejsca na urządzenie ślubu i wesela plenerowego, mamy dla Was propozycję. Zaraz obok naszego Domu Weselnego znajduje się przepiękny ogród wraz z elegancką altaną. To właśnie tutaj wielu par składa sobie każdego roku przysięgi małżeńskie, po czym bawi się i świętuje ze swoją rodziną i znajomymi.

Organizacja wesela plenerowego – województwo śląskie i małopolskie

Nasz ogród to piękne drzewa, zadbane kwietne rabaty i wyjątkowa atmosfera. Ustronny i urokliwy zielony zakątek podbije serca przyszłych małżonków, którzy poszukują najlepszego miejsca na nastrojową ceremonię w gronie bliskich. To także nasza propozycja dla Młodych Par, które chcą przeżyć uroczystość po swojemu, z dala od miejskiego zgiełku i w sposób nieco inny niż tradycyjna uroczystość ślubna. Przyjęcia plenerowe pozwalają poczuć się swobodniej, co doceniają miłośnicy mniej formalnego charakteru uroczystości.

Dom Weselny z ogrodem – miejsce na Wasz wyśniony ślub plenerowy

Przyjęcia na otwartym powietrzy rządzą się swoimi prawami, co oznacza, że Para Młoda i weselnicy muszą być przygotowani na każdą ewentualność. Pogoda bywa kapryśna, ale nie dajemy się zaskoczyć nawet wówczas, kiedy ślub odbywa się w deszczowy dzień. W takiej sytuacji zapraszamy gości pod piękną zadaszoną altanę, która daje schronienie przed wiatrem czy opadami i pozwala na kontynuowanie przyjęcia.

W trakcie przygotowań uroczystości dbamy o najdrobniejsze szczegóły, chcąc zapewnić Parze Młodej i gościom wspomnienia na całe życie. Dysponujemy także dużym parkingiem, który jest położony tuż obok ogrodu. Zapraszamy do kontaktu! Chętnie opowiemy o tym, co jeszcze możemy zrobić, żeby moment, w którym staniecie się mężem i żoną, był wyjątkowy i magiczny.

+ There are no comments

Add yours