Dwór Maciejówka zaprasza na Wigilię firmową


Integracja zespołu, podsumowanie roku bez prezentacji i wykresów, a w końcu danie wyrazu temu, że doceniamy naszych pracowników i jesteśmy im wdzięczni za każdy wspólny dzień? Wigilia firmowa to dobry moment by zrobić to wszystko w luźnej atmosferze, dzieląc się opłatkiem.

Gdzie zorganizować Wigilię firmową?

Niektórzy pracodawcy decydują się na takie spotkania we własnej siedzibie, jednak dla wielu nie jest to możliwe przez wzgląd na nieodpowiednie warunki do spożywania jedzenia lub zbyt małą powierzchnię, na której moglibyśmy zmieścić każdego pracownika. Na szczęście z ratunkiem przychodzą restauracje i hotele.

Opłatek firmowy dobrze zorganizować trochę z dala od zakładu pracy, by nasi goście mogli się rozluźnić, ale też nie za daleko, by dojazd nie stanowił dla nikogo trudności. I tak Dwór Maciejówka idealnie sprawdzi się w przypadku gości z pogranicza województw małopolskiego i śląskiego, tj. Jaworzna, Wadowic, Mysłowic, Olkusza, Chrzanowa czy Katowic. Jesteśmy zlokalizowani blisko trasy Kraków-Oświęcim, więc organizacja dojazdu do nas powinna być stosunkowo komfortowa dla mieszkańców tych miast.

Jak przygotować się do Wigilii pracowniczej?

Po pierwsze, powinniśmy określić dla kogo organizujemy spotkanie opłatkowe? Czy przeprowadzimy tę imprezę tylko w pracowniczym gronie, czy może zaprosimy drugie połówki naszych gości? Jeśli firma ma większy budżet, może pozwolić sobie na zaproszenie całych rodzin i przygotowanie także atrakcji dla dzieci (np. słodkie upominki lub zabawki pod choinką).

Pozostaje też kwestia długości trwania spotkania – czy zależy nam tylko na wspólnym posiłku i podzieleniu się opłatkiem, czy może chcemy połączyć to w wigilijny wyjazd integracyjny, razem z noclegiem? Nasz hotel oferuje miejsca noclegowe dla pięćdziesięciu osób, dlatego możecie wieczorem skorzystać z oferty naszego baru, a rano zjeść wspólne, pokrzepiające śniadanie.

Organizacja Wigilii firmowej to także zaplanowanie wspólnych aktywności, ustalenie z nami odpowiedniego menu i zaplanowanie życzeń do dzielenia się opłatkiem – resztą zajmiemy się my!

+ There are no comments

Add yours