Czym charakteryzuje się dobry dom weselny?


Przygotowujecie się do ślubu? Już zapewne wiecie, że lista zadań do wykonania przed uroczystością zdaje się nie mieć końca. My wiemy natomiast, że na czele Waszych priorytetów znajduje się sala weselna. Jak znaleźć idealne miejsce na wesele spośród tylu dostępnych lokalizacji? Mamy dla Was rozwiązanie idealne. Prowadzimy Dom Weselny, w którym organizujemy niezapomniane uroczystości rodzinne.

Sala weselna – województwo śląskie: Jaworzno, Wadowice, Mysłowice, Olkusz, Chrzanów, Katowice

Każda Para Młoda w dniu swojego ślubu pragnie przeżyć piękne chwile, które na zawsze zapiszą się w pamięci. Dobre samopoczucie zagwarantuje zachwycająca suknia ślubna, okazały tort, efektowne dekoracje z kwiatów, ale i właściwie dobrana sala, na której wspólnie z pozostałymi biesiadnikami będziecie celebrować tę wyjątkową okazję. Bez względu na to, jakie wesele planujecie i czy będzie to kameralna uroczystości lub przeciwnie – zabawa na wiele osób, w naszym Domu Weselnym poczujecie się w pełni komfortowo.

Dom Weselny – przestronne i przytulne wnętrze

Do dyspozycji Pary Młodej oraz gości weselnych oddajemy przestronną salę, w której pomieści się około 200 osób. Klimatyczne pomieszczenie urządzone jest ze smakiem. Uwagę zwracają elementy drewniane oraz kamienne, które stanowią piękne wykończenie sali. Idealna przestrzeń weselna to także miejsce, w którym z łatwością wydzielimy różne strefy. Nasza sala daje takie możliwości – posiadamy miejsce na ustawienie stołów, parkiet taneczny oraz podest dla orkiestry.

Zaletą naszej sali jest także możliwość udekorowania jej tak, jak wymarzyli sobie tego nowożeńcy. Wiemy, że każda z par posiada własne wyobrażenie i wizję idealnej przestrzeni. Dlatego nasza sala to miejsce, które można poddawać dowolnym metamorfozom przy użyciu dekoracji czy dodatkowego oświetlenia.

Nowoczesne udogodnienia dla gości

W trosce o wygodę i komfort gości zamontowaliśmy także klimatyzację. Nowoczesny system uchroni weselników przed upałami, ale i zimniejszą aurą. Dzięki temu nasza sala jest idealnym miejscem do organizacji uroczystości wiosną, latem, jesienią oraz zimą.

Ważne jest także samo otoczenie Domu Weselnego. Wiemy o tym doskonale, dlatego Para Młoda oraz rodzina i bliscy mają u nas do dyspozycji nie tylko przestronną salę, ale i przylegający do naszego Domu Weselnego ogród z zadbaną zielenią i taras.

+ There are no comments

Add yours